Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@kugulojistik.com +90 216 999 1353

Kalite Politikamız

GELİŞİM VE ÖĞRENİM;

Kalite sistemimiz öğrenerek gelişen bir sistemdir. Öğrenmeyi profesyonel olarak ele alırız ve sistemimizi sürekli geliştirmede kullanırız. Organizasyonel seviyede öğrenmenin bilgiyi paylaşmak, hayata geçirmek ve destekleyerek geliştirmek olduğunun bilincindeyiz. Uygulamalı öğrenmenin kişisel gelişim ve ilerleme için öneminin farkındayız. Bu nedenle öğrenmeyi koşulsuz destekleriz. Kalite sistemimiz sürekli gelişen bir sistemdir. Ürünlerin, işlemlerin ve hizmetlerin gelişmesinde ve iyileştirmesinde sürekli yeni yollar ararız. İlerlemenin sadece yenilenme ve iyileştirme ile gerçekleşeceğine inanırız. Sürekli gelişim için yeni metodlar yaratmak ve onları uygulamak kişisel sorumluluğumuzdur. Sürekli gelişimin bir kurumsal değer haline gelmesi için tüm çalışanlarımızı işlerini daha iyi yapmanın yollarını aramaları için cesaretlendiririz. Başarılı kişilerin ve organizasyonların güçlerini ve üstünlüklerini sürekli gelişimden aldıklarına inanırız.


EKİP ÇALIŞMASI

Kalite hedeflerimize yalnız Ekip çalışması ile ulaşabileceğimize inanırız. Ortak hedefimiz, müşterilerimizi memnun etmek ve kalite sistemimizi daha iyiye götürmektir. Bu hedefe yönelik işbirliği içinde çalışırız. En uygun çözümler ve sorumluluklar için kaynaklarımızı paylaşırız. Konuları farklı birimlerle değişik açılardan analiz ederiz ve en uygun çözümlere ulaşırız. Başarılı Ekip çalışmasının ortak hedef için tüm çalışanlarla yardımlaşma ve işbirliği gerektirdiğini bilir ve uygularız.


ETKİN İLETİŞİM;

Sistemimizi uygulamanın ve geliştirmenin ilgili birimlerle iletişim halinde olmak demek olduğunu biliriz. Bilginin zamanında, ilgili yerlere ulaşmasından tüm çalışanlar olarak sorumluyuz. İşlerimizin devamlılığını ve sağlıklı ilerlemesini sağlayan aracın etkin iletişim olduğuna inanırız. Başarılı bir ekibin etkin iletişim kurabilen ekip olduğu düşüncesi ile birimler arası iletişimi geliştirmenin yollarını ararız. İletişim araçlarında teknolojik gelişmeleri izler ve kullanırız.